Celá obrazovka Zavrieť celú obrazovku

Goodgame Empire

Goodgame Empire je skvelá online prehliadačová strategická hra zadarmo v Slovenskom jazyku ktorú hrá desiatky tisíce Slovákov.

Goodgame Empire online hra. Vybudujte impérium a bojujte proti nepriateľom. Zahrajte si najpopulárnejšie strategickú hru Empire. Postavte si svoj vlastný hrad, silnú armádu a bojujte s nepriateľom! Rozdrvte svojich nepriateľov, dobite zemi a buďte vládcom mocnej ríše!

Goodgame Empire sa odohráva v stredovekom období. Na začiatku dostane hráč malý hrad v ríši, ktorý bude jeho hlavným miestom. Potom je potrebné ho rozšíriť, zväčšiť a vybaviť. K tomu musia hráči riešiť rôzne úlohy, za ktoré sú rôzne odmeny, vytvoriť fungujúcu prosperujúcu ekonomiku, bojovať proti nepriateľom a ďalším hráčom a uzatvárať spojenectvo s ostatnými hráčmi. V priebehu hry, hráči majú možnosť dobyť základne. Tie sú potom rozšírené ako hlavný hrad.

S postupom ríše sa odomkne viac kráľovstvo. Hráč potom môže stavať osady a ťažiť rôzne suroviny na ľadovci Everwinter, na Storm Islands, v Burning Sands a na Fire Peaks. Aby hráč získal prístup do kráľovstva, musí najprv dosiahnuť určitého limitu úrovne a zaplatiť suroviny ako vstupné náklady. V Goodgame Empire je 70 hlavných úrovní a do úrovne 70 je ešte 950 ďalších úrovní legiend.

Online hra zadarmo Goodgame Empire sa dá hrať cez celú obrazovku Vášho PC

Goodgame Empire strategická hra zadarmo v slovenčine vytvorená nemeckou spoločnosťou Goodgame štúdio, túto skvelú hru možno hrať cez celú obrazovku (fullscreen)

GGE FULLSCREEN

Goodgame Empire cez celú obrazovku

Prihlásenie do Goodgame Empire

Najskôr je potrebné sa registrovať do hry a potom sa prihlásiť na adrese Prihlásenie do hry Goodgame Empire.

Táto strategická hra je úžasná. Proste ju musíte skúsiť a užiť si ju .. Goodgame Empire je super zábava