Celá obrazovka Zavrieť celú obrazovku

Big Farm Goodgame - Online Hra v Slovenčine

Big Fam Vás vnorí do sveta budovania a farmárčenie. Staňte sa usilovným farmárom, kde budete mať za úlohu chovať rôzne zvieratá, starať sa o ne a zariadiť im tie najlepšie podmienky k rozvoju Vašej farmy. Budete predávať Vaše produkty, ako najlepšie to pôjde aby, ste zarábali na ďalší rozvoj Vašej poľnohospodárskej usadlosti.

Online hra GoodGame Big Farm

Big Farm Goodgame je prehliadačová stratégia, ktorú hrajú milióny hráčov z celého sveta. Všetko, čo potrebujete k hre Big Farm, je internetový prehliadač. Hranie big farm je zdarma.

Goodgame Big Farm

Ponorte sa do sveta Goodgame Big Farm. Pestujte svoje ingrediencie, starajte sa o svoje zvieratá a všetkým dajte najavo, že ste najlepším farmárom.

GGBF FULLSCREEN

Goodgame Big Farm Online hra v slovenčine od Goodgame Studios, ktorú môžete hrať v režime celej obrazovky, tzv. Režimu celej obrazovky.

FAQ

Čo je cieľom hry?

Cieľom hry je vybudovať veľkú a úspešnú farmu! Môžete tiež vyrábať a spracovávať širokú škálu tovaru. Okrem toho máte možnosť vytvoriť výrobný cyklus, a tým zefektívniť prevádzku.

Čo znamenajú symboly vľavo?

Tu nájdete úlohy a úlohy od rôznych ľudí. S každým novým herným obsahom získate tiež nové úlohy. Po dokončení týchto úloh získate skvelé odmeny. Preto stojí za to sledovať nové výzvy.

Ako sa vyrába tovar a výrobky?

V zásade je výroba tovaru veľmi jednoduchá, ak na farme pracujete trochu. Na jednej strane je možné použiť rôzne semená a predávať hotové výrobky vo svojich odboroch. Mali by ste tiež zásobovať potravinami potraviny a starať sa o hnojivo potrebné pre váš platan. Na farme samo nič nerastie, ale ak sa uistíte, že všetky vaše výrobné zariadenia sú v prevádzke, ste už uprostred výrobného procesu.

Ako získam zlato?

Existuje mnoho spôsobov, ako získať zlato. Môžete zarobiť zlato ako darček pre každú novú úroveň. Existuje aj príležitosť vyhrať zlato pre každodenné hranie. To však platí len v prípade, že sa zaregistrujete niekoľko po sebe idúcich dní. Môžete tiež zarobiť zlato za hacky v hre, ktoré dostanete ako odmenu. A ak to nestačí, môžete si samozrejme kúpiť zlato v našom online obchode.

Aké sú výhody záhradného náradia, ktoré môžem kúpiť za zlato?

Prémiové nástroje, ktoré môžete uviesť na trh, vám ponúkajú rad výhod! Napr. Nemáte žiadne prestoje súvisiace s výrobou, pretože napríklad nemusíte vyrábať krmivo pre zvieratá v mlyne. Prémiové krmivo je pripravené, chutí dobre pre vaše zvieratá a je okamžite k dispozícii. Navyše získate ešte viac skúseností. To znamená, že budete v hre postupovať rýchlejšie. Stručne povedané, prvotriedne zlaté nástroje urýchľujú herný zážitok a zjednodušujú veľa vecí.

Prečo môžem vylepšiť budovy?

Mali by ste upgradovať budovy, aby ste dosiahli ich plného potenciálu. Napríklad vaša brúska bude po každej aktualizácii rýchlejší. Alebo vaše domy budú mať viac obyvateľov. Najväčšou výhodou je však úspora miesta, ktorú ste porovnali s výstavbou novej budovy. Na farme je obmedzený priestor a vy by ste mali čo najlepšie využiť.

Čo môžem robiť v manažmente?

Vo vedení môžete sledovať svoj tovar a požiadavky na poľnohospodárstvo. Tu si môžete kúpiť prvotriedne poľnohospodárske produkty alebo predať svoj tovar. Okrem toho slúži vedenie farmy ako prehľad všetkého, čo na farme potrebujete, ako sú listy, hnoj, všetky krmivá alebo hnojivá. Tu môžete vidieť všetko naraz.

Ako môžem ukladať alebo znovu používať dekorácie?

Pokiaľ chcete dekoráciu uložiť do skladu, musí byť najprv kompletne dokončená. Potom jednoducho kliknite na ozdobu a v kruhovom menu zvoľte "Uložiť". Tým sa odstráni vaše dekorácie z farmy a pridá sa do vášho inventára. Ak ho chcete premiestniť, môžete inventár znovu otvoriť pomocou hlavnej ponuky v spodnej časti obrazovky a odtiaľ znovu umiestniť dekorácie na svoju farmu.

Prečo potrebujem pracovníkmi a ako ich udržím šťastnými?

Ak sú vaši zamestnanci spokojní, ušetríte prevádzkové náklady v každej produkcii. Čím šťastnejší sú, tým lepšie pracujú a menej prestojov výroby. V prípade nespokojnosti sa tiež zvýši výrobné náklady. Je veľmi jednoduché, aby boli vaši zamestnanci šťastní: vďaka výzdobe chcú na farme stráviť príjemný čas, aby bola tvrdá práca kompenzovaná. Uistite sa, že máte dostatok bytov, aby ste mohli svojim zamestnancom poskytnúť miesto na spanie, ale majte na pamäti, že byty znižujú spokojnosť pracovníkov. Ak máte teda mnoho bytových domov, vždy je vyvážte dostatočným množstvom dekorácií.

Ako môžem rozšíriť svoju farmu?

Okolo farmy sú nevyužívané a burinaté oblasti trávy. Ak kliknete na ukazovateľ uprostred tejto oblasti, môžete si pre túto farmu kúpiť túto divokú oblasť a získať väčšiu plochu, ktorú môžete kultivovať. Môžete si ju kúpiť za farmársky dolár aj zlato.